Monday, January 25, 2016

The Retro Ave Podcast Episode 23!

  John and I have uploaded a new episode of The Retro Ave Podcast. We talk about Star Wars Force Awakens, TMNT 2, the possible Cloverfield Sequal, and more!

We do apologize for the quality of the audio in this one, the next one will be a lot better.


13 comments:

 1. www.yamacnakliyat.com en uygun fiyat teklifleri ile taşımacılık firması.

  ReplyDelete
 2. Mamak nakliyat Mamak Evden Eve Asansörlü Taşımacılık hizmetleri için sizler de bize ulaşabilirsiniz. Her zaman en doğru hizmetlere ulaşabilirsiniz.

  ReplyDelete
 3. Karapürçek nakliyat Karapürçek evden eve nakliyat, uzman kadrosuyla hizmet verirken taşıdığı her eşyaya değer verir. Bunun için taşıma öncesinde her şeyin planlı olması çok önemlidir.

  ReplyDelete
 4. Pursaklar nakliyat Pursaklar evden eve nakliyat firmamız taşıma işlemini gerçekleştirmek için siz değerli müşterilerinden alacağı ilk iletişim sonrasında sürecin başlatılması konusunda harekete geçer.

  ReplyDelete
 5. Sincan nakliyat Sincan evden eve nakliyat firmamız taşıma işleri sırasında elinden gelenin en iyisini yaparak eşyalarınızın güvenli bir şekilde yeni adresine teslim edilmesini sağlayacaktır. Nakliyat işlerinin tamamında profesyonellik ve tecrübe önemli bir konudur.

  ReplyDelete
 6. Ankara şehirler arası nakliyat Ankara şehirler arası evden eve nakliyat ihtiyacınız halinde firmamız size uzman çalışanlarıyla hizmet sağlayarak eşyalarınızın zarar görmeden yeni yerlerine ulaştırılmasını sağlayacaktır.

  ReplyDelete